Szkolenie dla Facylitatorek Płodnikowych Kręgów

20 kwietnia 2024
–14 września 2024
online
3250
Zapraszamy Cię do pierwszego w Polsce certyfikowanego szkolenia na facylitatorki niepłodnościowych kręgów. Szczegółowe informacje znajdziesz
TUTAJ

Wiemy jak to oddolne wsparcie jest ważne i jak kobiety starające się o dziecko na nie czekają! 

Samotność, brak zrozumienia, bycie jakąś dziwną ze swoimi niepłodnościowymi problemami i uczuciami-słuchamy o tych bolączkach na sesjach każdego dnia

Tak wiele kobiet w kolejne święta będzie musiała wybierać, czy być z bliskimi czy lepiej odizolować się od triggerującego je widoku brzuszków ciążowych  i pytań o ich plany reprodukcyjne. 

Wahania nastroju i posiniaczone brzuchy; sukienki, w które tej wiosny się nie zmieszczą; no i czarnuszka, którą odbija się im przez cały dzień- tylko TY, kobieta z tym samym doświadczeniem zrozumiesz o co chodzi!

Scroll to Top

Dołącz do naszej społeczności i zapisz się na

płodnikowy newsletter

PŁODNEWSY!

Zostaw swój adres e-mail, jeśli chcesz otrzymać wkrótce informacje o pierwszej w Polsce integracyjnej konferencji wspierania płodności Fertility Summer Flow.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Joanna Kot. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.