Fertility Summer Flow 2023

1-3 sierpnia 2023

Konferencja online

1-3 sierpnia 2023

Fertility Summer Flow 2023

to pierwsza konferencja w Polsce o integralnym wspieraniu płodności

Dołącz do nas, jeśli chcesz otrzymać wskazówki od świetnych specjalistów, poukładać wiedzę na temat kierunków wspierania płodności i znaleźć nową energię w staraniach.

NIEPŁODNOŚĆ NIE JEST

jedynie problemem medycznym

Wkrada się praktycznie we wszystkie obszary życia. Wpływa na relację partnerską, życie zawodowe czy kontakty społeczne, na poczucie własnej wartości, kontakt z własnym ciałem oraz na osobiste plany i marzenia.

Zapewne wiesz już, jak wiele jest w tym obszarze do zrobienia. I to wielopłaszczyznowo. Możesz czuć chaos i zagubienie w nadmiarze informacji, ale też potrzebę znalezienia tego, co zadziała dla ciebie.

Dlatego do tej konferencji zaprosiłyśmy świetnych specjalistów, którzy zebrali i usystematyzowali to, co potrzebujesz wiedzieć i o co warto zadbać na różnych płaszczyznach w drodze do rodzicielstwa i do siebie samej.

Prelekcje naszych specjalistów nakreślą dla ciebie ścieżkę integralnego wspierania płodności. Bo jeśli starasz się o dziecko, potrzebujesz pracy całej drużyny.

Badania pokazują, że podwyższony poziom stresu, który towarzyszy przedłużającym się staraniom o dziecko, wpływa niekorzystnie na szanse zajścia w ciążę i spełnione rodzicielstwo.

Poziom stresu w leczeniu niepłodności porównywalny jest z napięciem, którego doświadczamy w zetknięciu się z chorobą nowotworową!

Ten przedłużający się stan zmienia całkowicie twoje życie, relacje, ciało, seksualność, kontakt ze sobą samą i z innymi. Prowadzi do kryzysu, który możesz postrzegać jako coś, czemu ulegasz, albo jako moment zwrotny w twoim życiu. Nie możesz w nim dłużej trwać. Musisz coś zmienić. I ta zmiana musi odbyć się na rożnych poziomach.

Ta konferencja jest dla ciebie

jeśli:

Nie musisz być sama w gąszczu informacji, poszukiwaniu specjalistów i kierunków leczenia niepłodności.

W tym wyjątkowym wydarzeniu dostępnym online zebrałyśmy dla ciebie prelekcje wyjątkowych ekspertów.

Odetchniesz, słuchając tego, o czym mówią i dowiesz się, co jeszcze możesz zrobić, żeby wesprzeć swoje ciało i psychikę w kierunku #płodność.

Szczegóły organizacyjne

Kiedy i gdzie

Konferencja Fertility Summer Flow odbędzie się w całości online w dniach od 1 do 3 sierpnia 2023 roku. Bez wychodzenia z domu i martwienia się o logistykę i dodatkowe koszty

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ

Już teraz wypełnij formularz, aby zapisać się na listę uczestniczek. Każdego dnia konferencji otrzymasz od nas linki do prelekcji, które obejrzysz bez względu na miejsce, w którym jesteś.

24-GODZINNY DOSTĘP

Prelekcje specjalistów możesz obejrzeć NIEODPŁATNIE przez 24 godziny od udostępnienia.

PŁATNY DOSTĘP NA ROK

Po odebraniu bezpłatnej wejściówki będziesz miała możliwość zakupu płatnego biletu, który da ci dostęp do wszystkich nagrań aż na rok. Jeśli już teraz wiesz, że to dla Ciebie, nabądź go przed rozpoczęciem konferencji i skorzystaj z niższej ceny.

w jaki sposób skorzystasz

z udziału w naszym wydarzeniu

POZNAJ PROGRAM KONFERENCJI

Dzień pierwszy

01 sierpnia 2023

dla instytucji
dr n.med. Joanna Kot i Joanna Caffo
Zanim pojawią się dwie kreski. Jak radzić sobie z oczekiwaniem na wynik testu ciążowego?

Z tego wykładu dowiesz się:

  • Dlaczego ten czas jest taki trudny i jakie sztuczki stosuje nasz umysł?
  • Czy lepiej myśleć pozytywnie czy na nic się nie nastawiać?
  • Poznasz kilka kierunków na to jak poradzić sobie z napięciem emocjonalnym w trakcie oczekiwania na wynik testu.
  • Odzyskasz sprawczość i kawałek osobistej mocy.

Jesteśmy psycholożkami i psychoterapeutkami Psychologii Zorientowanej na Proces w trakcie certyfikacji. Od kilku lat współtworzymy projekt PŁODNIK, w którym wspieramy kobiety i mężczyzn na trudnej drodze niepłodności. Robimy to w psychoterapii indywidualnej, par oraz podczas warsztatów onlinowych i wyjazdowych. Tworzymy też kręgi wsparcia dla kobiet na rożnym etapie starań o dziecko oraz kursy onlinowe do głębokiej pracy własnej nad różnymi aspektami niepłodności.

Drugim ważnym obszarem naszych działań jest psychoedukacja i szkolenie profesjonalistów w obszarze psychologicznych aspektów niepłodności. Zależy nam, by doświadczenia naszych klientek i klientów były dobrze zrozumiane, a oni mogli uzyskać jak najlepsze wsparcie na wszystkich etapach leczenia.

Stworzyłyśmy tę Konferencję z potrzeby wniesienia głosu o konieczności integracyjnego podejścia do płodności i leczenia niepłodności.

Jan-Lewandowski
dr Jan Lewandowski
“Od razu zaproponowano nam in vitro", czyli o tym dla kogo i dlaczego jest zapłodnienie pozaustrojowe.

Dzięki temu wystąpieniu przekonają się Państwo:

  • Dlaczego metoda zapłodnienia pozaustrojowego (in vitro) jest najbardziej zaawansowaną formą leczenia niepłodności?
  • W jakich sytuacjach może nie udać się zajść w ciążę?
  • Dlaczego część par uważa, że to zbyt zaawansowana metoda w ich sytuacji?

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe jako lekarz rezydent zbudowane na szkoleniu specjalizacyjnym w Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie oraz w Instytucie Matki i Dziecka.

Laureat plebiscytu Lekarz z Empatii. Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z Położnictwa i Ginekologii ukończony w 2022 r. otrzymaniem najwyższego wynik w kraju.

Od początku zdobywania wykształcenia medycznego, ukierunkowany na leczenie niepłodności. Wicedyrektor Przychodni nOvum.

Natalia-Suszczewicz
dr Natalia Suszczewicz
Przewlekły ból w niepłodności i endometriozie. Skąd pochodzi i jak to leczyć?

Ten wykład przybliży ci:

  • Jak dieta i suplementy mogą zmniejszyć ból miednicy mniejszej?
  • Dlaczego pomimo operacji objawy bólowe nie ustępują?
  • Czy operacja w endometriozie to jedyne rozwiązanie?

Jestem lekarką, specjalistką położnictwa i ginekologii, andrologii klinicznej, w trakcie specjalizacji z immunologii klinicznej, instruktorką metod rozpoznawania płodności.

Od początku drogi zawodowej fascynuje mnie płodność kobieca, wielokierunkowa diagnostyka zaburzeń płodności i przyczynowe leczenie niepłodności. Ukończyłam liczne staże i kursy z zakresu metod rozpoznawania płodności, ginekologii operacyjnej oraz leczenia niepłodności m.in. w klinikach w Irlandii i USA (Creighton University, Omaha, NE) oraz Kanadzie. Współtworzę Fundację Procreatio.

Więcej informacji o przyczynowym leczeniu niepłodności znajdziesz na Instagramie @o_plodnosci.

Patrycja-Szachta-wellbeing-(002)---Patrycja-Szachta
dr n. biol. Patrycja Szachta
Czy to, co kryją nasze jelita, może wpływać na płodność?

Dzięki tej prezentacji będziesz wiedziała:

1. Jak ważny dla zdrowia jest zdrowy mikrobiom
2. Jak poprawiając kondycję przewodu pokarmowego można poprawić płodność
3. Jak ocenić mikrobiom i dopasować odpowiednie probiotyki

  • W prezentacji odpowiem na pytania w jaki sposób nasz styl odżywiania i kondycja przewodu pokarmowego wpływają na układ hormonalny i odpornościowy a dzięki temu - na parametry związane z płodnością.
  • Przybliżę w jaki sposób mikrobiom pochwy i jelita może wpływać na zdolność do poczęcia i utrzymania ciąży
  • W jaki sposób praktycznie ocenić stan naszych jelit i poprawić kondycję mikrobiomu.

Doktor nauk biologicznych i największa orędowniczka zdrowego mikrobiomu i przewodu pokarmowego. Stopień doktora nauk biologicznych uzyskała w trakcie studiów doktoranckich w Klinice Gastroenterologii Dziecięcej i Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Autorka licznych publikacji medycznych w czasopismach polskich i zagranicznych oraz rozdziałów w monografiach naukowych. Dyrektor ds. naukowych w Centrum Medycznym Vitaimmun.

Posiada wieloletnie praktyczne i teoretyczne doświadczenie z zakresu utajonych nadwrażliwości pokarmowych oraz zaburzeń mikroflory jelitowej.

Izabela-Miętka
Izabela Miętka
Płodność ciała i dobrostan ducha. Jak medycyna chińska wspiera w drodze do macierzyństwa?

Na tym wykładzie posłuchasz o:

  • Wspieraniu ciała - podstawowe problemy ciała, które przeszkadzają w zajściu w ciążę.
  • Sercu i Macicy - wpływie emocji na to, co dzieje się w ciele.
  • Dobrostanie ducha i jak możemy go wspierać.

Terapeutka medycyny chińskiej, akupunkturzystka, Prezeska Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, filozofka i socjolożka. Ukończyła filię Instytutu Avicenny w Krakowie, uczyła się na stażu w Nepalu oraz na licznych szkoleniach, warsztatach, kongresach w Polsce, Niemczech, Belgii, USA oraz w Izraelu.

Prowadzi własną praktykę w Warszawie. Szczególnie bliskie jej sercu jest pomaganie kobietom we wszelkich problemach ginekologicznych oraz parom starającym się o potomstwo. Stara się upowszechniać wiedzę dotyczącą medycyny chińskiej prowadząc swój podcast : Droga Serca. O medycynie chińskiej.

Wykładała na kongresach w Krakowie, Cambridge, Grazu oraz Izraelu.

Ewelina-Tyszko-Bury
Ewelina Tyszko - Bury
Osteopatyczne wsparcie płodności. Jak praca manualna wspiera kobietę w trakcie starań o dziecko.

Osteopatyczne wsparcie płodności. Jak praca manualna wspiera kobietę w trakcie starań o dziecko.
Dzięki tej prezentacji dowiesz się

  • Na czym polega praca osteopatyczna wspierająca płodność.
  • Wykład ten porusza kwestię płodności w sposób holistyczny, odpowiadam tu na nurtujące pytanie dlaczego płodność to praca NIE tylko z miednicą.
  • Dzięki tej prezentacji zrozumiesz, jak ważny jest oddech i minimalizowanie stresu przy staraniach o dziecko.

Jestem osteopatką i mam to szczęście, że kocham to co robię.

Swoją drogę zaczęłam od studiów fizjoterapii na warszawskim AWF-ie. Kiedy zaczęłam pracę, wiedziałam że droga edukacji dopiero się przede mną otwiera. Podjęłam decyzję o studiowaniu osteopatii i była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu.

Obecnie prowadzę swoją przychodnię „Słuchając Ciała” w Warszawie, gdzie wspieramy naszych pacjentów i pacjentki na ścieżce ich zdrowia. Jestem wykładowczynią autorskich szkoleń dla fizjoterapeutów i osteopatów, współzałożycielką Jonicare a także współautorką książki „Ona” (razem z Kamilą Raczyńską).

Emilia-Zęgota
Emilia Zęgota
Dieta i suplementy dla owulacji i jak najlepszej jakości komórek jajowych

Dzięki tej prezentacji:

  • Będziesz wiedziała, jakie są najważniejsze zasady diety poprawiającej płodność.
  • Dowiesz się, co może zaburzać występowanie owulacji.
  • Co jeść i suplementować, aby podnieść jakość komórek jajowych.
  • Zdobędziesz kluczową wiedzę dla każdej kobiety, która przygotowuje się do ciąży!

Jestem dietetykiem klinicznym, pomagam uregulować hormony, wzmocnić płodność i przygotować się do ciąży.

Stworzyłam CUD KOBIETY, czyli miejsce, gdzie pokazuję, że cykliczność, uważność i bycie dobrą dla siebie samej to klucz do wzmocnienia płodności. Tworzę z miłości do kobiecości i płodności. Znajdziesz mnie tutaj: www.cudkobiety.pl i na Instagramie @podroz_cudkobiety

Katarzyna-Skorupska
Katarzyna Skorupska
Droga przecięta stratami

Na tym spotkaniu:

  • Wspólnie otulimy doświadczenia utrat na drodze do macierzyństwa i zrobimy miejsce na szerokie rozumienie tego, o czym straty mogą być. 
  • Zrobimy także przestrzeń na mnogość emocji związanych z żałobą.
  • Pogłębimy rozumienie, dlaczego warto zadbać o opłakanie tego, co utracone, przy jednoczesnym kontaktowaniu się z tym, co związane z nadzieją i życiem.

Psycholożka, psychoterapeutka, wykładowczyni. Od 10 lat skupiona wokół pracy z osobami doświadczającymi kryzysów okołoporodowych, szczególnie doświadczających straty okołoporodowej, w ramach indywidualnych spotkań, grup wsparcia, warsztatów.

Wykłada na Uniwersytecie Wrocławskim, współpracuje z Fundacją Medycyny Prenatalnej im. Ernesta Wójcickiego, prowadzi szkolenia oraz grupy superwizyjne dla specjalistów okołoporodowych (psychologów, położnych, lekarzy, fizjoterapeutów) w obszarze psychologii perinatalnej i wspierania rodziców w kryzysach czasu okołoporodowego.

Prowadzi instagramowe konto @psychologia.okoloporodowa, gdzie odkryjesz dużo więcej na temat wewnętrznego świata kobiety w czasie okołoporodowym.

IMG_0512
Tomasz Kryszczyński
Czym jest mindfulness i jak może nas wesprzeć w lepszym życiu?

Posłuchaj tej rozmowy, by zrozumieć:

  • Czym jest Uważność?
  • Czym jest Mindfulness-Based Stress Reduction (Redukcja Stresu Oparta na Uważności)? I jak może pomóc w obniżaniu poziomu stresu?
  • Jak praktyka mindfulness może pomóc waszej relacji?
  • Od czego możesz zacząć praktykę w domu, by żyć bardziej uważnie?

Jestem psychologiem, trenerem, nauczycielem mindfulness w programach MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction – Redukcja stresu oparta na uważności) oraz MBCT (Mindfulness Based Cognitive Therapy – Terapia poznawcza oparta na uważności) certyfikowanym przez The Institute for Mindfulness – Based Approaches z siedzibą w Bedburgu.

Formalną, intensywną praktykę uważności rozpocząłem na początku lat dziewięćdziesiątych w Wielkiej Brytanii. W 1995 roku ukończyłem psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Brałem udział w pierwszym w Polsce procesie szkoleniowym certyfikującym nauczycieli mindfulness. Od tego czasu przeprowadziłem ponad 200 edycji programów rozwijających uważność, z czego większość stanowiły ośmiotygodniowe programy MBSR i MBCT. Miałem możliwość poznawać i pogłębiać mindfulness w wielu miejscach na świecie między innymi w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Tajlandii i Sri Lance. Praktykując spędziłem kilkanaście miesięcy w różnych klasztorach buddyjskich tradycji leśnej w Azji, Europie i Ameryce.

Jednym z efektów moich podróży i uczenia mindfulness są książki: „Wgląd. Buddyzm, Tajlandia, ludzie” oraz „Mindfulness znaczy sati. 25 ćwiczeń rozwijających mindfulness”.

Jednak najważniejszym elementem mojej pracy jest dzielenie się doświadczeniem i propagowanie uważności w oparciu o bezpośredni kontakt z ludźmi. Prowadziłem zajęcia poświęcone mindfulness w grupach otwartych i zamkniętych, stacjonarnych, wyjazdowych oraz online.

W ciągu ponad dwudziestu lat pracy z grupami przeprowadzałem także zajęcia dla różnych organizacji, wśród których były między innymi Instytut Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, Wyższa Szkoła Bankowa, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Komisja Europejska, Faurecia, Ultimo, Volvo, Infor, EY, Deutsche Bahn, Google, 3M, Brainhub, ING i wiele innych.

Więcej informacji o terminach programów prowadzonych przez Tomasza
Kryszczyńskiego znaleźć można na stronie www.tomaszkryszczynski.pl.
Prowadzone przez Tomasza medytacje odsłuchać można na kanale YuoTube
https://www.youtube.com/@tomaszkryszczynski7264/videos

Projekt bez nazwy (6)
Patrycja Sołtysik
Droga do płodności drogą do samej siebie.

W tej rozmowie posłuchasz:

  • O drodze do macierzyństwa.
  • O tym, co czasami jest ważniejsze od niej.
  • O życiu, które płynie swoim nurtem bez względu na rezultat starań o ciążę.
Z wykształcenia  magister kulturoznawstwa. Blogerka i instagramerka. Autorka ebooków kulinarnych.
Żona Andrzeja i mama niespełna ośmioletniego Stasia.
Na jej kanałach znajdziecie zbiór różnych momentów z życia rodziny. Kadry z codzienności oraz uchwycone wspomnienia najpiękniejszej przygody jaką jest macierzyństwo. Bywa wzruszająco, zabawnie, smacznie i trudno.
Wyznaje zasadę „życie jest tylko jedno”, dlatego stara się je dobrze wykorzystać.
Dużo gotuje, często podróżuje i coraz śmielej oswaja trudne życiowe i kobiece tematy, takie jak endometrioza i proces in vitro.

Dzień drugi

02 sierpnia 2023

Łukasz-Kupis
dr n.med. Łukasz Kupis
Jak zadbać o męską płodność? Rola mężczyzny w płodności partnerskiej.

Ta rozmowa pomoże ci zrozumieć:

  • Kiedy mężczyzna powinien udać się do androloga i jakie są pierwsze kroki, które może podjąć, żeby samodzielnie zadbać o swoją płodność.
  • Jakie są podstawowe badania, które mężczyzna powinien wykonać na swojej drodze do ojcostwa i co można z nich wyczytać?
  • Azoospermia, czyli całkowity brak plemników w nasieniu- czy to wyrok dla mężczyzny?
  • Jak chirurgicznie można wspomagać męską płodność?
  • Jaka jest rola kobiet w procesie dbania o męską płodność?

Androlog kliniczny, specjalista urolog FEBU, zajmujący się płodnością męską i jej leczeniem, mikrochirurg. Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Andrologicznego.

W swojej codziennej pracy, z dużymi sukcesami, wykorzystuje mikrochirurgię, a szczególnie w operacyjnym leczeniu żylaków powrózka nasiennego oraz w operacjach odwrócenia wazektomii. Od ponad 10 lat dba o mężczyzn i ich edukację w zakresie płodności, zawsze w atmosferze komfortu i zaufania. Głośno mówi o tym, jak ważnym i niedocenianym tematem jest niepłodność męska.

W czasie wolnym koneser karaibskiego rumu i jamajskiego reggae z czarnego winylu.

4ffb1d40-f335-4fa6-b3aa-cc654fa378eb
dr n.med. Maciej Jędrzejko
Czy Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) może być mechanizmem obronnym przed traumą psychiczną? Obrona androgenowa i insulinooporność w ujęciu psychosomatycznym.

Z tej rozmowy dowiesz się:

  • Jakie wydarzenia z naszej osobistej historii mogą wpływać na pojawienie się symptomów PCOS?
  • Jak emocje wpływają na poziom hormonów?
  • Czym jest obrona androgenowa?
  • Czym różni się PCOS od PPCOS?
  • Dlaczego należy budować zespoły wielospecjalistyczne?

Dr n. med.to Maciej Jędrzejko to lekarz, specjalista ginekolog – położnik w Klinice Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Autor i współautor publikacji naukowych w recenzowanych czasopismach, edukator społeczny, autor licznych publikacji popularnonaukowych i twórca bloga medycznego #TataGinekolog, ekspert medyczny w wielu programach telewizyjnych, i portalach medycznych. Społecznik, radny miasta Tychy. Obrońca praw kobiet. Współautor oddolnej obywatelskiej inicjatywy filmu dokumentalnego pt.: „O tym się nie mówi” na temat skutków politycznej decyzji zagrażającej życiu i zdrowiu Polek  #otymsieniemowi
Prywatnie pasjonat żeglarstwa morskiego, nurkowania oraz od 29 lat szantymen w zespole Banana Boat.
Monika-Grzegorzewicz
Monika Grzegorzewicz
Ruch dla płodności

W czasie tej sesji:

  • Nauczysz się uspokajać ciało różnymi technikami oddechowymi.
  • Uświadomisz sobie korelację między oddechem a dnem miednicy.
  • Dowiesz się, jak rozluźnić mięśnie dna miednicy.

Fizjoterapeutka uroginekologiczna i osteopatka. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz niemieckiej szkoły osteopatycznej Osteopathie Schule Deutschland. W swojej praktyce skupia się na holistycznym spojrzeniu na pacjenta. Stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach w Polsce i za granicą. Wykładowca szkoleń dla fizjoterapeutów i położnych. Instruktor rekreacji ruchowej i metody Pilates. Autorka programów ćwiczeń wspomagających zdrowie kobiet.

annaWietrzykowska4
Anna Wietrzykowska
Kiedy leczenie kończy się, a dziecka nie ma

Na tym wykładzie posłuchasz:

  • Czym jest niezamierzona bezdzietność ?
  • Jak to wygląda z perspektywy psychologicznej?
  • Czy wiąże się ona z doświadczaniem żałoby?
  • O uczuciach, które zaskakują np. uldze .
  • Jak udźwignąć ten temat w relacjach społecznych?
  • Czy mówić najbliższym o tym, że zakończyliśmy starania, czy nie?

Psycholog i psychoterapeuta systemowy w trakcie uzyskiwania certyfikatu seksuologa klinicznego w Polskim Towarzystwie Seksuologicznym. Na co dzień opiekuje się tematyką okołoporodową, wspierając pacjentów w procesie leczenia niepłodności, po doświadczeniach niepowodzeń położniczych (poronienie, martwy poród, terminacja ciąży), w trakcie adopcji prenatalnej (dawstwo gamet/adopcja zarodka) zarówno przed podjęciem tej decyzji jak i po oraz tych, będących na różnym etapie ciąży i po porodzie. W swoim gabinecie porusza także tematy związane z życiem pary po zakończonych staraniach o dziecko (scenariusz niezamierzonej bezdzietności) lub przystępujących do procedury adopcyjnej.

Współpracuje z portalami www.plodnosc.pl i www.poronilam.pl, Stowarzyszeniem In Vitro Bez Granic i Fundacją Pokonać Endometriozę. Jest jednym ze specjalistów, który tworzy artykuły eksperckie dla aplikacji iYoni. Pacjentów przyjmuje online w ramach terapii indywidualnej, terapii par lub konsultacji psychologicznych. W ramach psychoedukacji publikuje na swoich social mediach treści związane z funkcjonowaniem psychicznym pacjentów w czasie swojej trudnej drogi do rodzicielstwa. www.psycholognieplodnosci.pl https://www.instagram.com/psycholognieplodnosci/ https://www.facebook.com/psycholognieplodnosci

Katarzyna-Gieroba
Katarzyna Gieroba
Niepłodność w endometriozie - kiedy ciało mówi “pauza”

Dzięki tej prezentacji:

  • Dowiesz się co to znaczy być endopolką.
  • Dowiesz się, jak wygląda życie z endometriozą w połączeniu z utrudnioną drogą do macierzyństwa.
  • Dowiesz się, kiedy warto zadbać o własne granice i przestać starać się za wszelką cenę.

Fundacja Endopolki powstała w lipcu 2022 roku w odpowiedzi na potrzeby ponad 2 milionów kobiet w Polsce. Misją Fundacji jest poprawa jakości życia kobiet z endometriozą i zwiększenie świadomości tej choroby w społeczeństwie.

Założycielką Fundacji jest Katarzyna Gieroba – kobieta z endometriozą. Wyróżniona w zestawieniu Forbes Women „23 kobiety, które warto obserwować w 2023 roku”. Z wykształcenia orientalistka i magistra stosunków międzynarodowych. Przez 13 lat doświadczała silnych dolegliwości bólowych, które lekarze tłumaczyli “jej urodą” i bagatelizowali objawy choroby, która nieleczona obniża komfort życia, może prowadzić do niepłodności, wykluczenia zawodowego i społecznego. Drastycznie rozwijająca się endometrioza zweryfikowała te marzenia, a po operacji pod koniec 2021 roku zmusiła do opracowania planu B. Ten plan to założenie Fundacji Endopolki. Dzisiaj mówi, że dzięki endometriozie stworzyła sobie pracę, która daje jej spełnienie, pozwala zachować równowagę pomiędzy rozwojem zawodowym, a dbaniem o własne zdrowie fizyczne i psychiczne oraz realizację pasji.

Joanna-Brejecka-Pamungkas-3---Joanna-Brejecka-Pamungkas
Joanna Brejecka-Pamungkas
Moc ziół we wsparciu płodności kobiet

Dzięki tej prezentacji dowiesz się:

  • Jakie główne syndromy wg medycyny chińskiej mogą być przeszkodą w zajściu w ciąże u kobiet
  • Jakie kluczowe zioła oraz surowce będą zalecane w związku z tymi syndromami, oraz w jaki sposób prawidłowo je dawkować.
  • W jaki sposób najkorzystniej przyjmować zioła, jakich efektów mogą państwo się spodziewać oraz w jaki sposób łączyć zioła z innymi metodami terapeutycznymi.

Dyplomowany naturopata ze Stanów Zjednoczonych (ND – naturopatic doctor), dietetyk holistyczny, terapeutka medycyny chińskiej, terapeutka Tuiny pediatrycznej, szkoleniowiec, ekspert w programach w TV, autor artykułów w tematyce zdrowia naturalnego, autorka książki „Naturalnie Zdrowe Dziecko”.

Moje własne problemy zdrowotne stały się początkiem drogi wsparcia moich pacjentów. Od 2009 roku prowadzę gabinet Natural Healing, gdzie kompleksowo zajmuję się wsparciem zdrowia całych rodzin.

Pracując z pacjentami posługuję się naukowymi metodami z zakresu medycyny naturalnej, ziołolecznictwa oraz dietetyki wg medycyny chińskiej. Bardzo ważnym aspektem mojej pracy jest edukacja, poszerzanie świadomości moich pacjentów, co przekłada się nie tylko na ich życie, ale również na życie ich rodzin i osób dla nich bliskich. Stąd też w coraz szerszym zakresie wykładam na warsztatach i szkoleniach z tematyką prozdrowotną oraz żywieniową tj. Tuina pediatryczna, Zdrowe dziecko, Jak żyć z Hashimoto itp.

Prowadzę również szkolenia naturoterapeutów, dzieląc się swoim doświadczeniem klinicznym. Nieustannie szkolę się w kraju i za granicą poszerzając swoje kwalifikacje. Występuję regularnie w mediach jako ekspert udzielając porad i dzieląc się doświadczeniami m. in. Pytanie na śniadanie, Polsat Rodzina, RMF 24, onet.pl, Ekspres Bydgoski. Pisuję regularnie artykuły do magazynów oraz portali internetowych tj. „Food Forum”, „O czym lekarze Ci nie powiedzą”, „Żyj naturalnie” „Zdrowie bez leków”, „Natur Port”, staraniowy.pl, parenting.pl, hellozdrowie, abcZdrowie.pl, Zdrowie w Praktyce, Poznaj Trendy.

Wykładam na konferencjach oraz warsztatach dla specjalistów. Moja praca jest jednocześnie moją misją i pasją życiową. Prywatnie jestem mamą Izy i Maksia, żoną, przyjaciółką oraz pasjonatką rozwoju osobistego i duchowego. Pozostańmy w kontakcie: Joanna Brejecka-Pamungkas

FacebookInstagram | YouTube

Edyta-Naglarska-Agata-Buszman
Edyta Naglarska, Agata Buszman
To trzeba wyrazić - rola własnej historii prenatalnej rodziców w kryzysie płodności

Dzięki tej prezentacji dowiesz się:

  • Jak historia prenatalna poprzednich pokoleń w Twojej rodzinie może wpływać na Twoją teraźniejszość?
  • Jak wchodzić w wewnętrzny dialog z jajnikami i macicą i wspierać swoją wewnętrzną płodność?
  • Jak odciążyć ciało z blokującego głosu pokoleń?
  • Jakie możliwości otwiera współpraca z analitykiem więzi prenatalnej?

Agata Buszman to certyfikowana analityczka prenatalna (PTAP) i terapeutka psychoanalityczna (PTPP). Współzałożycielka Instytutu Analizy Prenatalnej. Pracuje w prywatnym gabinecie w ramach Ośrodka Terapii Psychoanalitycznej w Warszawie. Prowadzi psychoterapię osób dorosłych z uwzględnieniem obszaru prenatalnego oraz analizy prenatalne z kobietami/parami w ciąży i starającymi się o dziecko. www.otp-psychoanaliza.waw.pl

Edyta Naglarska-Ryćkoto- psychoterapeutka psychodynamiczna, certyfikowana analityczka więzi (PTAP). Współzałożycielka Instytutu Analizy Prenatalnej. Prowadzi psychoterapię więzi prenatalnej oraz analizę prenatalną dla kobiet/par oczekujących dziecka, starających się o dziecko. Pracuje w prywatnym gabinecie w Warszawie.

Hanna-Garmas
Hanna Darmas
Terapia Jogą Hormonalną wg Dinah Rodrigues

Dzięki tej prezentacji będziesz wiedziała:

  • Czym jest terapia jogą hormonalną?
  • Jakie są korzyści praktykowania jogi hormonalnej?
  • Gdzie i jak nauczysz się zestawu ćwiczeń, które możesz praktykować sama na co dzień?

Kobieta na ścieżce tantry i rozwoju osobistego, psychoterapeutka Gestalt, choreoterapeutka, certyfikowana nauczycielka jogi Yoga Alliance RYT500 oraz terapii jogą hormonalną wg Dinah Rodrigues, certyfikowana masażystka tantryczna, tancerka, tłumaczka językowa.

Wspiera i towarzyszy kobietom oraz parom romantycznym w odnajdywaniu ich mocy serca i energii seksualnej.

Współzałożycielka MILABO – holistyczna praca z ciałem i duszą.

Dawid-Rzepecki
Dawid Rzepecki
Trzy filary relacji. Jak być męskim w staraniach o dziecko?

Z tej rozmowy dowiesz się;

  • Co robi z nami zadaniowość i jak się z niej wyswobodzić?
  • Od jakich kroków zacząć, by tworzyć zdrową relację?
  • Jak być męskim w staraniach i jak to może pomóc w budowaniu intymności?

Filozof i terapeuta relacji. Od 1999 roku prowadzi zajęcia w Polsce i na świecie.

Współtwórca TantraLove.eu

Wraz z żoną wspierają związki na tantrycznych warsztatach dla par. Prowadzi męskie kręgi i męskie wyprawy rozwojowe w różne zakątki świata. Współautor bestsellerowej książki pt.: „Życie Seksualne Rodziców. Jak budować długoterminowe związki partnerskie” wyd. Natuli.

ja1 (2)
Marta Górna
Prawne, społeczne i psychologiczne aspekty dawstwa.

W tej prelekcji:

  • Usłyszysz o alternatywnej ścieżce do rodzicielstwa jaką jest dawstwo - biorstwo komórek rozrodczych i zarodków.
  • Poznasz prawne, społeczne i psychologiczne aspekty tej drogi.

Szefowa Stowarzyszenia Nasz Bocian, wspierającego pary zmagające się z niepłodnością, rodziny adopcyjne i rodziny zastępcze.

Prywatnie mama trójki dzieci, z których dwoje przyszło na świat dzięki in vitro.

Dzień trzeci

03 sierpnia 2023

Projekt bez nazwy
dr n. med. Monika Łukasiewicz
Dlaczego po pierwszym transferze nie ma ciąży? Czyli mity i fakty o IVF.

Z tej konferencji dowiesz się:

  • Jaka jest realna skuteczność zdrowych ciąż z procedury invitro?
  • Czy wiek ma wpływ na płodność
  • Co daje spojrzenie na procedurę jak na proces, a nie jak na jednorazowy zabieg
  • Co można zrobić w przypadku nie zagnieżdżania się zdrowego zarodka?

Jestem specjalistką położnictwa i ginekologii, endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości, specjalistką seksuologii oraz androlożką kliniczną. W 2010 roku otrzymałam tytuł Fellow of the European Committee on Sexual Medicine (FECSM), europejską specjalizację z seksuologii.

Pracuję w klinice leczenia niepłodności nOvum oraz w Dębski Clinic. Zajmuję się diagnostyką i terapią par niepłodnych, prowadzeniem ciąży, terapią menopauzy oraz zaburzeń seksualnych – zwłaszcza pochwicą, dyspareunią oraz onkoseksuologią. Szczególną opieką otaczam także kobiety z niepełnosprawnością fizyczną i intelektualną.

Jestem założycielką i prezeską Fundacji Dla Kobiet po raku piersi. Działam w Fundacji Avalon dla pacjentów i pacjentek z niepełnosprawnościami. Jestem współzałożycielką i dyrektorką medyczną platformy Sophia Health (coach zdrowia kobiecego) oraz autorką książki „Seks bez cycków, czyli seks dobrze zaprojektowany”, współtworzę podcast MenoŻadnaPauza oraz OnkoPłodność bez tabu. Naukowo pasjonuje się wpływem bisfenolu A (BPA) na płodność męską oraz efektem placebo w zapłodnieniu pozaustrojowym. Wykładam na sympozjach naukowych w Polsce i na Świecie oraz dużo publikuję. Prezentacje dla lekarzy i nie lekarzy są moją pasją. Co tu dużo mówić – uwielbiam to.

Kocham konie, języki obce, balet i kocham zwiedzać świat, ale zawsze z małym bagażem

Justyna-Lewicka
Justyna Lewicka
Zioła i suplementacja w męskiej niepłodności

Dzięki tej prezentacji:

  • Dowiesz się jakie czynniki wpływają na płodność mężczyzn?
  • Jak w naturalny sposób poprawić parametry nasienia?
  • Czy zioła mogą wpłynąć na poprawę libido?

Z wykształcenia jestem dietetykiem klinicznym, dyplomowanym fitoterapeutą i specjalistą medycyny przeciwstarzeniowej. W swojej praktyce wykorzystuję wiedzę akademicką jak i najnowsze doniesienia dietetyczne poparte badaniami naukowymi.

Praca z ludźmi daje mi mnóstwo satysfakcji, a zwłaszcza wtedy, kiedy wspólnie osiągamy zamierzone cele. Od kilku lat prowadzę gabinet dietetyczny MED-DIETA w Bydgoszczy.

Specjalizuję się w niepłodności, chorobach autoimmunologicznych i metabolicznych.

Projekt bez nazwy (1)
Magda Grabowska-Wacławek Bovska
Moja droga w niepłodności, o stawaniu za sobą i wnoszeniu swojej historii do świata.

Ta rozmowa pozwoli ci:

  • Zastanowić się, jak chciałabyś, by rozmawiano z tobą o twojej niepłodności?
  • Jak stawiać zdrowe granice?
  • Co pomaga w oswajaniu niepokoi towarzyszących niepłodności?

Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, performerka, artystka wizualna

autorem zdjęcia jest Paulina Pawłowska

Narine-Szostak
Narine Szostak
Dlaczego odpuszczanie w staraniach o dziecko nie oznacza rezygnacji z dalszej walki o potomstwo

Posłuchasz o:

  • Wrogu numer jeden w staraniach o dziecko "Opiniach innych", czyli perspektywa, którą warto zignorować. Jak odciąć się od zbędnego szumu i porad od osób z bliskiego otoczenia?
  • Czym naprawdę jest odpuszczanie i jak rozpocząć swój proces? Dlaczego odpuszczanie nie jest rezygnacją z dalszych starań o dziecko?
  • Pociągnij nowy światłowód, czyli jak na nowo nawiązać kontakt ze sobą. Odkryjesz swoje aktualne potrzeby, aby na nowo mieć motywację do starań o swoje maleństwo.

Nazywam się Narine Szostak, jestem mamą sześcioletniej Sati, która po dekadzie starań i leczenia, przyszła na świat dzięki in vitro. Jestem dziennikarką i świeżo upieczoną absolwentką psychologii.

Moje zmagania z niepłodnością stały się inspiracją i motorem napędowym do podejmowania działań w zakresie normalizacji tabu niepłodności i in vitro. Jestem twórczynią akcji społecznej #jesetmn97 – Niepłodność jest bliżej, niż myślisz.

Stworzyłam platformę PłodnośćStart.pl. Jestem autorką i współautorką e-booków i wielu materiałów edukacyjnych, oraz podcastu. Główny zakres tematyczny moich działań to emocje w niepłodności. Znajdziesz mnie tu: @plodnoscstart

Monika-Ptak---Korbacz
Monika Ptak - Korbacz
Afrodyzjaki - uwolnij swój miłosny potencjał z pomocą ajurwedy

Ta prezentacja przybliży ci:

  • Jak ajurweda pojmuje afrodyzjaki i antyafrodyzjaki? -Jakie naturalne zioła, pokarmy i zapachy możesz wykorzystać w odnowieniu swojego libido?
  • Które punkty energetyczne pobudzą twoje zmysły i seksualność

Jestem terapeutką Ajurwedy wykształconą w Indiach (w 2011 roku), kulturoznawczynią ze specjalnością Porównawcze Studia Cywilizacji, naturoterapeutką i instruktorką ćwiczeń psychosomatycznych ze specjalnością pilates i stretching (od 2009 roku).

Aby maksymalnie efektywnie wykonywać moją pracę, łączącą wiele dziedzin nauki w holistyczne podejście do klienta, ukończyłam również wiele kursów i szkoleń, m.in.: irydologię, ćwiczenia dla kobiet w ciąży i połogu, kurs pracy z oddechem metodą Butejki, kurs masażu ajurwedyjskiego, kurs instruktora rekreacji, kursy pracy z poszczególnymi narzędziami oraz urządzeniami używanymi w pilates i kurs pedagogiczny, by móc w pełni dzielić się swoją wiedzą.

Obecnie intensywnie uczę się polskiej fitoterapii, a na co dzień prowadzę zajęcia grupowe. Pracuję z klientami indywidualnie, udzielając porad i konsultacji prozdrowotnych.

Piszę bloga, książki, poradniki. Tworzę przydatne tabelki, schematy i inne materiały, zamieniające suchą wiedzę teoretyczną w praktykę. Jestem też prezeską Polskiego Stowarzyszenia Ajurwedy „PRANA”, które zrzesza praktyków Ajurwedy.

Prywatnie jestem mamą czwórki dzieci, a wolny czas spędzam w lesie lub ogrodzie.

Anna-Rogowska
Anna Rogowska
ARCHETYP PŁODNOŚCI, czyli o tworzeniu swojego życia z brzucha

Na tym wykładzie posłuchasz:

  • Czym jest płodność, czyli kobieca energia tworzenia w symbolicznym ujęciu baśni inicjacyjnych
  • Gdzie jesteśmy jako kobiety współczesne z naszą płodnością w szerokiej perspektywie społecznej i kulturowej
  • Jaki jest pierwszy krok do odzyskania i korzystania ze swojej wewnętrznej płodności

Jestem psycholożką, terapeutką ciała, a moją specjalnością są baśnie. W ciągu ostatnich sześciu lat wypracowałam autorską metodę pracy w oparciu o baśnie inicjacyjne i krąg kobiet. Połączyłam moje 15-letnie doświadczenie i wiedzę terapeutyczną, coachingową, pracę z ciałem i ze snami, a także nauki wyniesione z kręgów kobiet. Zawiera się tu wielopoziomowa perspektywa patrzenia na siebie i świat: poziom osobisty, relacyjny, społeczny i duchowy.

Praca poprzez baśnie to głęboki proces terapeutyczny, rozwojowy, transformujący i duchowy. To ścieżka, która bezpiecznie, łagodnie i głęboko prowadzi do zmiany Pracuję indywidualnie i grupowo. Prowadzę kobiety do odkrywania swojej prawdziwej natury. To, kim jestem ja – jako Ja i ja – jako Kobieta. Prowadzę je do Tej, Która Wie, by przypomniały sobie jak tka się swoje życie.

351293447_592706229631535_5360469740214489486_n---Katarzyna-Uramek
Katarzyna Uramek
Gimnastyka słowiańska jako narzędzie do akceptacji siebie

Dzięki tej prezentacji:

  • Dowiesz się, czym jest gimnastyka słowiańska i spróbujesz jak działa.
  • Poczujesz swoje ciało i zaczniesz poznawać je z innej strony.
  • Doświadczysz bliskości z samą sobą.

Nauczycielka gimnastyki słowiańskiej i autorka książki pt. „Gimnastyka słowiańska – podróż do esencji kobiecości”. Jest również nauczycielką kundalini jogi, masażystką, kosmetolożką i pedagożką.

Pracuje z kobietami na poziomie fizycznym oraz duchowym pomagając im zadbać o swoje ciało, kroczyć po ścieżce rozwoju i odnaleźć siebie. Od wielu lat trzyma Kręgi Kobiet.

W ramach autorskiego projektu Aktywna Słowianka prowadzi liczne kursy i warsztaty oraz za pomocą mediów społecznościowych dzieli się swoimi pasjami, swoją wiedzą, kobiecą mądrością i doświadczeniem.

Agnieszka-Pluta---Szkaradek
Agnieszka Pluta - Szkaradek
NPR i cykl kobiety, czyli jak przygotować ciało i umysł na ciążę

Zapraszam cię, byś posłuchała:

  • Czy znasz swoje ciało i swój cykl?

Kobieta, żona i mama, doula. Jej zawodowa ścieżka i pasji do innych kobiet rozpoczęła się, gdy po raz drugi została mamą i poczuła, że „coś” jest nie tak… że nie tak powinny wyglądać poród i narodziny. Zagłębiła się w edukację okołoporodową i dziś sama jest wykładowcą akademickim.

Autorka książki „Poród zaczyna się w głowie” oraz jedynego w Europie programu kształcenia douli na poziomie uniwersyteckim.

Prywatnie lubi czytać i tańczyć. Doświadcza życia pełną piersią. Energiczna, żywiołowa i optymistyczna. Jej życiowym motto są słowa Dante Alighieri: „Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią co chcą.” Agnieszka wierzy, że miłość do drugiego człowieka przynosi poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że świat staje się piękniejszy.

Anita_profile1-small---Anita-Fincham
Anita Fincham
Dlaczego potrzebujemy rejestru procedur in vitro i rzetelnych danych o skuteczności leczenia?

Z tej rozmowy dowiesz się:

  • Jak i gdzie szukać rzetelnych informacji o skuteczności procedur zapłodnienia in vitro w klinikach w Polsce?
  • Skąd wynikają różnice w liczbach podawanych przez rożne kraje i kliniki?
  • Jaka jest rzeczywista skuteczność zapłodnienia in vitro?

Jestem mamą dzięki in vitro, pacjentką, którą własna droga przez niepłodność zaprowadziła do pracy na rzecz Stowarzyszenia Nasz Bocian, a następnie dla Fertility Europe – organizacji zrzeszającej stowarzyszenia pacjentów doświadczających niepłodności w Europie.

Codziennie walczymy o poprawę dostępu do leczenia, lepsza edukację na temat płodności i niepłodności, a także o rzetelną informację o niepłodności i jej leczeniu.

dla instytucji
Joanna Caffo i dr n.med. Joanna Kot
Kryzys w niepłodności. Jak odnaleźć w sobie zasoby do radzenia sobie na trudnej drodze starań o ciążę.

Podczas tej prezentacji :

  • Poznasz poszczególne etapy kryzysu psychologicznego, który towarzyszy niepłodności.
  • Dowiesz się, jak znaleźć własne zasoby do poradzenia sobie z tym kryzysowym doświadczeniem.
  • Skąd brać siłę do dalszych starań?

Jesteśmy psycholożkami i psychoterapeutkami Psychologii Zorientowanej na Proces w trakcie certyfikacji. Od kilku lat współtworzymy projekt PŁODNIK (www.plodnik.pl), w którym wspieramy kobiety i mężczyzn na trudnej drodze niepłodności. Robimy to w psychoterapii indywidualnej, par oraz podczas warsztatów onlinowych i wyjazdowych. Tworzymy też kręgi wsparcia dla kobiet na rożnym etapie starań o dziecko oraz kursy onlinowe do głębokiej pracy własnej nad różnymi aspektami niepłodności.

Drugim ważnym obszarem naszych działań jest psychoedukacja (IG @plodnik.pl) i szkolenie profesjonalistów w obszarze psychologicznych aspektów niepłodności. Zależy nam, by doświadczenia naszych klientek i klientów były dobrze zrozumiane, a oni mogli uzyskać jak najlepsze wsparcie na wszystkich etapach leczenia. Stworzyłyśmy tę Konferencję z potrzeby wniesienia głosu o konieczności integracyjnego podejścia do płodności i leczenia niepłodności.

Cześć, tu Asia & Asia!

Jesteśmy psycholożkami i psychoterapeutkami. Od kilku lat współtworzymy projekt PŁODNIK, w którym wspieramy kobiety i mężczyzn na trudnej drodze niepłodności. Robimy to w psychoterapii i podczas warsztatów. Nasz projekt przynosi kobietom wiele wsparcia i zrozumienia na drodze starań o ciążę. Pomaga odzyskać utracone w nich części siebie. Nierzadko obserwujemy też, jak praca z psychiką i ciałem przygotowuje w kobiecie miękki i czuły wewnętrzny dom dla przyszłego dziecka. Wierzymy, że każda i każdy z nas ma dostęp do wewnętrznej płodności, która jest naszym zasobem bez względu na rezultat starań.

Drugim ważnym obszarem naszych działań jest psychoedukacja i szkolenie profesjonalistów w obszarze psychologicznych aspektów niepłodności. Zależy nam, by doświadczenia naszych klientek i klientów były dobrze zrozumiane, a oni mogli uzyskać jak najlepsze wsparcie na wszystkich etapach leczenia. Konferencja ta powstała z potrzeby wniesienia głosu o konieczności integracyjnego podejścia do płodności i leczenia niepłodności.

Więcej o nas i o naszym projekcie możesz przeczytać tutaj.

Najczęściej zadawane pytania

Przygotowałyśmy tę konferencję z intencją wsparcia i zadbania szczególnie tę grupę osób, wiedząc, na jak wymagającej drodze się znaleźli. Ale z programu skorzystają również osoby starające się o dziecko bez diagnozy niepłodności, a także wszystkie osoby, dla których istotne jest dbanie o swoją płodność i które traktują ją jako ważny czynnik wpływający na jakość życia.
Nie. W jej programie znajdziesz treści dotyczące zarówno zdrowia kobiet, jak i mężczyzn. Zadbałyśmy również o specjalistów, którzy powiedzą, jak możecie zadbać o waszą relację.
Jeśli tylko interesuje cię holistyczne podejście do zdrowia i płodności, to w programie konferencji znajdziesz wskazówki do zastosowania na co dzień, niezależnie od tego, ile czasu staracie się o potomstwo.
Konferencja FSM to wydarzenie wirtualne, odbywa się w 100% online. Zaplanowałyśmy je tak, abyś mogła wypoczywać, jeśli będziesz wtedy w trakcie urlopu i chłonąć wiedzę, gdziekolwiek w danym momencie będziesz. Trwa od 1 do 3 sierpnia 2023.

Aby zebrać dla ciebie bezcenną wiedzę o integralnym wspierania płodności i jednocześnie dać naszym Prelegentom i Prelegentom możliwość korzystania z lata, wszystkie nagrania, wykłady i wywiady zostały nagrane wcześniej. My udostępnimy je dla Ciebie pomiędzy 1 a 3 sierpnia.

Zależało nam również na tym, aby całe wydarzenie odbyło się w szacunku do naszych wewnętrznych rytmów i w jak największym komforcie czasowym i organizacyjnym. Dlatego nagrania udostępniane będą stopniowo w ciągu dnia, według ustalonego programu, a widzowie będą mogli obejrzeć je bezpłatnie przez 24 godziny.

Jeśli zdecydowałaś się na bezpłatną wejściówkę, nagrania możesz obejrzeć przez 24 godziny od momentu publikacji.

Jeśli obawiasz się natłoku wiedzy, nie chciałabyś niczego przegapić lub wolisz po prostu oglądać w swoim tempie i móc swobodnie wracać do prezentowanych treści, możesz wykupić płatny bilet dający ci dostęp do wszystkich materiałów przez cały rok.

Absolutnie nie! Zapisując się na Konferencję Fertility Summer Flow dołączasz tylko do listy mailingowej Płodnika. Dzięki temu będziemy mogły wysyłać ci linki do poszczególnych prelekcji oraz ważne informacje związane z konferencją.

Będziesz również otrzymywać nasz newsletter związany z płodnikowymi nowinkami, warsztatami i kursami do pracy własnej. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z jego subskrypcji.

Jeśli chodzi o inne Prelegentki i Prelegentów, będziesz miała możliwość dołączyć do ich list mailingowych i być z nimi w stałym kontakcie, pobierając gratis udostępniony przez nich podczas wystąpienia. Dzięki temu masz pewność, że będziesz otrzymywała wiadomości tylko od tych ekspertek i ekspertów, których treściami jesteś zainteresowana.

Możesz to zrobić już teraz, udostępniają po prostu link do tej strony innym osobom.

Dodatkowo po rejestracji będziesz mogła podzielić się szczegółami tej konferencji za pomocą jednego przycisku. Być może zechcesz dać znać przyjaciółce, koleżance z pracy czy bratowej, jeśli dotknęła je niepłodność lub starają się o dziecko. Będzie nam bardzo miło, jeśli uznasz, że warto o niej opowiedzieć wszelkim potencjalnym osobom, które mogłyby z niej skorzystać. Zwłaszcza, że dostęp do nagrań będzie przez jakiś czas całkowicie bezpłatny.

Możesz to zrobić już teraz, udostępniają po prostu link do tej strony innym osobom.

Dodatkowo po rejestracji będziesz mogła podzielić się szczegółami tej konferencji za pomocą jednego przycisku. Być może zechcesz dać znać przyjaciółce, koleżance z pracy czy bratowej, jeśli dotknęła je niepłodność lub starają się o dziecko. Będzie nam bardzo miło, jeśli uznasz, że warto o niej opowiedzieć wszelkim potencjalnym osobom, które mogłyby z niej skorzystać. Zwłaszcza, że dostęp do nagrań będzie przez jakiś czas całkowicie bezpłatny.

Nie znalazłaś tu odpowiedzi na nurtujące cię pytania? Jeśli jest coś, co jeszcze chciałabyś się wiedzieć lub podzielić z nami uwagami, napisz do nas na adres kontaktowy: kontakt@plodnik.pl

Patroni

Formularz zapisu

dołącz do konferencji

Wypełnij formularz i dołącz do konferencji.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Joanna Kot. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.


© 2024 Płodnik

Strona pod troskliwymi skrzydłami 🦋 SIMPLY yourself

Scroll to Top