Relacja

Bardzo możliwe, że wasza relacja przechodzi aktualnie kryzys. Trudno wam zrozumieć odmienne sposoby przeżywania waszej niepłodności. 

Sprawdź jak możemy Cię

wesprzeć

Więcej między wami napięć i kłótni, a może nie macie już nawet na to siły i w waszym domu coraz częściej panują ciche dni. Być może jawnie lub jedynie w sercu obwiniacie o wasze niepowodzenia drugą stronę. Możliwe, że doszliście do muru i zastanawiacie się, czy nadal chcecie być ze sobą, ale trudno wam zrezygnować ze starań? Być może skrycie, w środku siebie, pragniecie zakończyć dalsze leczenie i próby poczęcia dziecka, ale boicie się stanąć za sobą i wprost wyrazić swoją decyzję, obawiając się utraty relacji. A może decyzja jest już wspólnie podjęta, ale nadal nie widzicie, jaka jest wasza dalsza droga jako pary bez dziecka? Te wszystkie trudności i dylematy obejmujemy uwagą w trakcie terapii par, warsztatów dla par oraz na mediach społecznościowych dzieląc się z wami wiedzą i podsuwając wam kierunki do waszej dalszej pracy jako relacja.

Aktualności

Aktualnie brak wydarzeń.
Scroll to Top

Dołącz do naszej społeczności i zapisz się na

płodnikowy newsletter

PŁODNEWSY!

Zostaw swój adres e-mail, jeśli chcesz otrzymać wkrótce informacje o pierwszej w Polsce integracyjnej konferencji wspierania płodności Fertility Summer Flow.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Joanna Kot. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.