Ona

Zapewne trafiłaś tutaj, bo jesteś zmęczona swoją przedłużająca się drogą w stronę rodzicielstwa. Bardzo się angażujesz i dajesz z siebie wszystko, ale w środku tracisz wiarę, czujesz się bezsilna i zagubiona.

Sprawdź jak możemy Cię

wesprzeć

Prawdopodobnie boisz się o to, czy starania w końcu powiodą się, czy też spełni się Twoja najgorsza obawa i przyjdzie Ci żyć bez dziecka. Być może jesteś tu, bo szukałaś już niemal wszystkiego, co mogło by pomóc Ci spełnić Twoje pragnienie o rodzicielstwie i zaczynasz czuć, że gubisz w tym wszystkim siebie. Być może czujesz się bezradna i nie wiesz co jeszcze mogłoby ci pomóc zrealizować swoje marzenie. A może przedłużające się starania wywołują w Tobie niepokój który zaczyna wpływać na inne obszary Twojego życia? Być może słyszałaś, jak ważna w staraniach jest “głowa” i szukasz sposobu na to, aby skłonić ją do współpracy przy realizacji celu Twojego życia.

Wiemy, że czujesz presję upływającego czasu. Ale chcemy zachęcić Cię, żebyś zatrzymała się na chwilę. Weź głęboki oddech i poczuj siebie. Wejdź w zakładkę O PROJEKCIE i przeczytaj, czym jest nasz projekt i w jaki sposób działamy. Sprawdź, czy poczujesz, że możemy wesprzeć Cię w Twoich staraniach o dziecko i w Twojej drodze do samej siebie.

Aktualności

Aktualnie brak nowych wydarzeń.
Scroll to Top

Dołącz do naszej społeczności i zapisz się na

płodnikowy newsletter

PŁODNEWSY!

Zostaw swój adres e-mail, jeśli chcesz otrzymać wkrótce informacje o pierwszej w Polsce integracyjnej konferencji wspierania płodności Fertility Summer Flow.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Joanna Kot. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.