Fertility Summer Flow 2023

Konferencja online o integralnym wspieraniu płodności
1 sierpnia 2023
–3 sierpnia 2023
od 07:00 każdego dnia konferencji
online

Zapraszamy Cię do udziału w pierwszej w Polsce konferencji online o integralnym wspieraniu płodności!

To wyjątkowe wydarzenie, do którego włączyłyśmy wybitnych specjalistów z różnych dziedzin i obszarów. Zebrałyśmy w nim najnowszą wiedzę medyczną i psychologiczną dotyczącą tego, jak diagnozować i leczyć niepłodność, a także jak wspierać siebie i relację podczas starań o ciążę. Przygotowałyśmy wiele prelekcji o bardzo ważnych i skutecznych kierunkach dbania o swój dobrostan psychofizyczny, który sprzyja poczęciu dziecka.

Niepłodność nie jest jedynie problemem medycznym. Wkrada się praktycznie we wszystkie obszary życia. Jeśli cię dotknęła, zapewne wiesz, jak wiele jest do zrobienia. I to wielopłaszczyznowo. Chcemy wesprzeć cię w twojej drodze i odciążyć cię w przekopywaniu Internetu, aby znaleźć to, czego potrzebujesz.

Zrobiłyśmy to za i dla ciebie!

Nasi prelegenci i wyjątkowi specjaliści w swoich dziedzinach zebrali i usystematyzowali to, co potrzebujesz wiedzieć i o co warto zadbać na różnych płaszczyznach w drodze do rodzicielstwa i do siebie samej.

Prelekcje bezpłatnie udostępnione tobie podczas konferencji nakreślą dla ciebie ścieżkę integralnego wspierania płodności. Bo jeśli starasz się o dziecko, potrzebujesz pracy całej drużyny!

Dowiedz się więcej i odbierz swoją bezpłatną wejściówkę!

Scroll to Top

Dołącz do naszej społeczności i zapisz się na

płodnikowy newsletter

PŁODNEWSY!

Zostaw swój adres e-mail, jeśli chcesz otrzymać wkrótce informacje o pierwszej w Polsce integracyjnej konferencji wspierania płodności Fertility Summer Flow.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Joanna Kot. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.