SZKOLENIE
DLA FACYLITATOREK

Płodnikowych Kręgów

IMG_1659

Zapraszamy Cię do 1. edycji szkolenia dla facylitatorek kręgów kobiet z doświadczeniem niepłodności!

Tegoroczna edycja przebiega pod hasłem:

„Bądź zmianą, którą chcesz ujrzeć w świecie.”

Cześć!

 

Jesteśmy twórczyniami projektu PŁODNIK. Jako psycholożki i terapeutki wspieramy kobiety, mężczyzn i pary na drodze trudnej płodności. Widzimy na co dzień, jak dużo osamotnienia i społecznej izolacji towarzyszy długim staraniom o dziecko. Dlatego postanowiłyśmy stworzyć oddolny ruch, który otworzy przestrzeń na mówienie o niepłodności i da poczucie przynależności.

 

Zainicjowałyśmy kręgi niepłodnościowe w Polsce i chcemy je rozwijać. Jako kobieta z doświadczeniem niepłodności możesz współtworzyć ten ruch razem z nami szkoląc się na facyliatorkę trzymającą kręgi. Nie musisz być psycholożką czy terapeutką. Twoim zasobem jest Twoje doświadczenie, a narzędzia otrzymasz od nas podczas szkolenia.

Zobacz poniżej, co dla Ciebie przygotowałyśmy!

Asia & Asia

IMG_1636

ZOBACZ, CO DLA CIEBIE PRZYGOTOWAŁYŚMY W RAMACH CERTYFIKOWANEGO SZKOLENIA!

7 Grupowych sesji szkoleniowych

Raz w miesiącu spotkamy się online na pracy szkoleniowo – warsztatowej.

To łącznie 49 godzin merytorycznego szkolenia dającego Ci wiedzę i narzędzia, dzięki którym poprowadzisz swój własny kobiecy krąg stacjonarnie lub online.

Po ukończeniu szkolenia otrzymasz od nas certyfikat.

3 indywidualne sesje mentoringowe

To trzy 50-minutowe konsultacje 1:1 z jedną z nas.

Służą omówieniu Twojej pracy kręgowej. Otrzymasz nasze wsparcie w swoich pierwszych krokach w roli facylitatorki. Pomożemy Ci, kiedy natkniesz się na trudności, ale też wtedy, kiedy będziesz chciała doskonalić swoje umiejętności.

Superwizje zawarte są w cenie szkolenia. Możesz wykorzystać je do marca 2025 roku.

Krąg dla facylitatorek 

To bezpłatne cykliczne spotkania dla Płodnikowych Facylitatorek Kręgów.Poczuj sama, jak potężną moc ma „siedzenie w ogniu”- bycie z tym co niewygodne.Daj się ponieść energii grupy oraz uwalniającemu poczuciu przynależności i doświadcz sama, co się zmienia, gdy uwalnia się oksytocyna.Odbywają się online raz na kwartał.


Zależy nam, żebyś zrealizowała 80% szkolenia
będąc z nami na żywo.

IMG_1603


Dołącz do szkolenia!

Stań się płodną zmianą!

Zapraszamy Cię do zapoznania się
z programem naszego certyfikowanego kursu na facylitatorki Płodnikowych Kręgów!

Oto co dla ciebie przygotowałyśmy! Do współpracy zaprosiłyśmy też inne specjalistki, które poprowadzą dla ciebie część zajęć w których są ekspertkami.

Krąg Kobiet to podróż do siebie. 

Bohaterka nigdy nie podróżuje sama, a rany goją się najlepiej w gronie innych kobiet. 

Twoja moc i siła znajdują się właśnie tam – w głębi Twojej historii.

TWOJA INWESTYCJA

Finansowa

Pełny koszt szkolenia to 3250 PLN*. Zawiera on:

  • 7 całodniowych zjazdów tematycznych (49 godzin profesjonalnego szkolenia online), dzięki którym nauczysz się jak prowadzić własne kręgi i znajdziesz własny styl do pracy. Dostaniesz od nas wiedzę w blokach tematycznych i mnóstwo kręgowych narzędzi, a także wsparcie w przygotowaniu swojej kręgowej oferty dla świata.
  • 3 indywidualne sesje mentoringowe do wykorzystania na omówienie Twojej pracy. To czas dla Ciebie na zatrzymanie się przy trudnościach i doskonalenie umiejętności. 

*zobacz poniżej, jaki jest plan płatności ratalnej

Czasowa

Żeby zrealizować szkolenie, będziesz potrzebowała przeznaczyć na nie czas, ponieważ zależy nam, żebyś na 5 z 6 zjazdów była z nami na żywo.

Inwestycja czasowa to:

  • 49 godzin na szkolenie
  • 3 godziny na sesje wsparcia indywidualnego
  • 6 godzin na udział w bezpłatnym kręgu Płodnikowych Facylitatorek
  • zorganizowanie i poprowadzenie przynajmniej 4 spotkań własnego kręgu

CO OTRZYMASZ OD NAS

jako dodatkowe wsparcie

1

Po zdobyciu przez Ciebie certyfikatu zamieścimy informację o Tobie i Twoich działaniach na naszej stronie www.plodnik.pl oraz wesprzemy Cię w promocji Twojego kręgu poprzez udostępnianie informacji na stronie www i w SM.

2

Raz na kwartał zaprosimy Cię do bezpłatnego społecznościowego kręgu Płodnikowych Facylitatorek, w którym poczuć będziesz mogła wsparcie na swojej drodze Trzymającej Kręgi Płodnościowe i swojej drodze jako kobieta

3

Otrzymasz możliwość poprowadzenia kręgu w trakcie trwania szkolenia i dostaniesz od nas merytoryczne wskazówki dla siebie płynące prosto z serca.

4

Będziesz mogła za niewielką sumę uzupełniać swoją wiedzę i pogłębiać doświadczenie facylitatorki towarzyszącej kobietom w doświadczeniu niepłodności na corocznych szkoleniach i webinarach.

5

Otrzymasz możliwość pracy nad własnymi wyzwaniami związanymi z kręgami i rolą facylitatorki.

6

Staniesz się częścią oddolnego rewolucyjnego ruchu wspierającego osoby z doświadczeniem trudnej płodności.

Szkolenie na facylitatorki (Witryna internetowa) (2)

Pełna cena szkolenia i plan ratalny

szkolenie + indywidualne sesje mentoringowe + co kwartalne kręgi+ nasze wsparcie w promowaniu Twojego kręgu na naszej stronie i w SM
PLN 3250
  • 700 PLN - ZALICZKA REZERWUJĄCA MIEJSCE (płatna do 31 marca)
  • 850 PLN - 1 RATA (płatna do 12 maja)
  • 850 PLN - 2 RATA (płatna do 24 czerwca )
  • 850 PLN - 3 RATA (płatna do 15 lipca)
Popularne

Nie musisz być...

psycholożką czy terapeutką, aby trzymać płodnikowe kręgi.

Bazą jest Twoje doświadczenie

i narzędzia, które otrzymasz od nas w trakcie szkolenia! Chcemy pokazać Ci, jak znacząca jest droga niepłodności, której doświadczyłaś i zachęcić Cię do tego, żebyś podzieliła się nim z innymi kobietami.

Pamiętaj, że...

kiedy trzymamy kręgi i dzielimy wspólne trudne doświadczenia związane z niepłodnością, to działa nie tylko dla grupy, ale robi też różnicę w świecie. Jeśli chcesz doświadczyć tego, jak to jest być częścią zmiany, dołącz do nas!

IMG_1657

OTO CO SIĘ WYDARZY DLA CIEBIE,

jeśli dołączysz do naszego szkolenia:

Cześć, tu Asia & Asia!

Jesteśmy psycholożkami i psychoterapeutkami. Od kilku lat współtworzymy projekt PŁODNIK, w którym wspieramy kobiety i mężczyzn na trudnej drodze niepłodności. Robimy to w psychoterapii i podczas warsztatów. Nasz projekt przynosi kobietom wiele wsparcia i zrozumienia na drodze starań o ciążę. Pomaga odzyskać utracone w nich części siebie. Nierzadko obserwujemy też, jak praca z psychiką i ciałem przygotowuje w kobiecie miękki i czuły wewnętrzny dom dla przyszłego dziecka. Wierzymy, że każda i każdy z nas ma dostęp do wewnętrznej płodności, która jest naszym zasobem bez względu na rezultat starań.

Drugim ważnym obszarem naszych działań jest psychoedukacja i szkolenie profesjonalistów w obszarze psychologicznych aspektów niepłodności. Zależy nam, by doświadczenia naszych klientek i klientów były dobrze zrozumiane, a oni mogli uzyskać jak najlepsze wsparcie na wszystkich etapach leczenia. Konferencja ta powstała z potrzeby wniesienia głosu o konieczności integracyjnego podejścia do płodności i leczenia niepłodności.

Więcej o nas i o naszym projekcie możesz przeczytać tutaj.

Scroll to Top

Dołącz do naszej społeczności i zapisz się na

płodnikowy newsletter

PŁODNEWSY!

Zostaw swój adres e-mail, jeśli chcesz otrzymać wkrótce informacje o pierwszej w Polsce integracyjnej konferencji wspierania płodności Fertility Summer Flow.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Joanna Kot. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.