MEDIA O NAS

„Państwo zabrania mrożenia komórek jajowych, chyba że chorujesz. Pacjentki nie mają jednak wsparcia NFZ. Z pomocą przychodzą samorządy” – serwis Onet

onet.pl

Świadomość, że komórki rozrodcze są zamrożone, może dawać poczucie, że po chorobie jest jakiś ciąg dalszy, że życie się nie skończy. Wręcz przeciwnie — życie może toczyć się jak u innych, włącznie z macierzyństwem. — Taka możliwość budzi nadzieję na powrót do zdrowia i własne spełnione życie. A ta jako postawa życiowa pomaga radzić sobie ze stresem onkologicznym i wykroczyć poza rolę pacjentki, a zacząć myśleć o sobie przez pryzmat innych ról życiowych. To jest bardzo uwalniające uczucie, które pozytywnie wpływa na psychofizyczny dobrostan.

Scroll to Top

Dołącz do naszej społeczności i zapisz się na

płodnikowy newsletter

PŁODNEWSY!

Zostaw swój adres e-mail, jeśli chcesz otrzymać wkrótce informacje o pierwszej w Polsce integracyjnej konferencji wspierania płodności Fertility Summer Flow.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Joanna Kot. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.