Joanna Caffo

psycholog i psychoterapeutka

W mojej pracy najbardziej inspiruje mnie...
Bycie jak detektyw, i podążanie wraz z wami za waszymi wewnętrznymi procesami, chwytanie pojedynczych sygnałów, na końcu których kryje się tajemnica. Bycie jak odkrywca, gdy z trudności wyłania się rozwiązanie. Bycie kontenerem dla waszych doświadczeń, robienie miejsca na różne odcienie waszych przeżyć.
Wiedzę zdobywałam...

na UAM, kierunek psychologia kliniczna, specjalność: seksuologia; dyplom psychologa od 2006. Od 2004 w Instytucie Psychologii Procesu, jestem psychoterapeutką w trakcie certyfikacji (po rocznych, dodatkowych kursach pracy: z parami, z grupami, ze snami, z zaburzeniami osobowości, z nawiązywania relacji terapeutycznej oraz, również rocznym, szkoleniu coachingu metodą procesu) oraz na kursie pracy z traumą u Sabiny Sadeckiej i haptonomii perinatalnej oraz psychogenealogii u Marie-Noëlle Maston.

A korzystałam z niej...
w prywatnej praktyce psychoterapeutycznej od 2009 roku, w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu UAM w Poznaniu, Centrum Praw Kobiet, Fundacji Medycyny Prenatalnej im.Ernesta, Poradni leczenia niepłodności Matisse w Nicei
Moja postawa w pracy z niepłodnością...
Ciekawość. Nigdy nie wiem, co odkryjemy pod doświadczeniem niepłodności, w jakim kierunku rozwinie się doświadczenie klienta. Dlatego praca w obszarze niepłodności jest dla mnie tak kreatywna i jest ciągłym źródłem inspiracji.
Mój cytat...
“Świadoma kobiecość dodaje nam odwagi, dzięki czemu możemy zaufać, nie znając celu tego, przez co przechodzimy.” Marion Woodman “Świadoma kobiecość.”
Języki, w których możesz ze mną pracować...
W języku polskim, angielski, francuskim
Moim marzeniem jest...
Tworzyć do ostatnich dni swojego życia, w miejscu blisko Natury, otoczona Rodziną i Przyjaciółmi, którzy grają w moim życiu bardzo ważna rolę
wewnętrzna płodność
Scroll to Top

Dołącz do naszej społeczności i zapisz się na

płodnikowy newsletter

PŁODNEWSY!

Zostaw swój adres e-mail, jeśli chcesz otrzymać wkrótce informacje o pierwszej w Polsce integracyjnej konferencji wspierania płodności Fertility Summer Flow.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Joanna Kot. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.