Kurs o zazdrości

Zbliż się do ciąży i odbuduj relacje z innymi kobietami.
1 marca 2023
–22 marca 2023
19-21h
online

Poczuj wreszcie upragnioną ulgę i znajdź w sobie spokój na widok innych kobiet w ciąży. Przestań unikać kontaktów z bliskimi ci kobietami, a zamiast tego zacznij budować w sobie miejsce, z którego potrafisz szczerze cieszyć się ich szczęściem. Pożegnaj się z poczuciem winy i wstydem z powodu tego, co czujesz na widok ciężarnych koleżanek. I najważniejsze- pozwól sobie zmięknąć i rozluźnić, dzięki czemu otworzysz się na ciążę, którą tak bardzo pragniesz! Dołącz do pierwszego w Polsce wielopłaszczyznowego kursu o zazdrości o ciąże innych kobiet podczas własnych, bezowocnych starań o dziecko.
Do pracy możesz wybrać odpowiadające ci intensywnością wersje kursu. Wersja SOLO, jest dla ciebie, jeśli cenisz sobie pracę indywidualną, we własnym tempie i zaciszu domu. Z wersji RAZEM skorzystaj, jeśli cenisz sobie dzielenie energii z innymi kobietami i jesteś otwarta na nawiązanie z nowymi kobietami o podobnych trudnościach bliskich, szczerych relacji. Sięgnij po wersję PREMIUM jeśli jesteś gotowa wprowadzić zmiany w swoje życie i potrzebujesz osobistego wsparcia dla twojej trudności.

Scroll to Top

Dołącz do naszej społeczności i zapisz się na

płodnikowy newsletter

PŁODNEWSY!

Zostaw swój adres e-mail, jeśli chcesz otrzymać wkrótce informacje o pierwszej w Polsce integracyjnej konferencji wspierania płodności Fertility Summer Flow.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Joanna Kot. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.