Journée 1000 premiers jours

7 października 2023
–7 października 2023
9h-18H30
Nicea, kiosque à musique
Bezpłatne

Spotkanie: Od pragnienia poczęcia do wczesnego dzieciństwa.

Wraz z miastem Nicea zapraszamy cię na całodniowe wydarzenie skupiające specjalistów zajmujących się obszarami życia od pragnienia poczęcia do wczesnego dzieciństwa dziecka.
Wraz z francuskimi stowarzyszeniami Collectif BAMP oraz Les cigognes de l’espoir, przygotowałyśmy dla was dwa mini warsztaty

O godzinie dwunastej « Faire face aux moments difficiles de la crise de fertilité: comment gérer ses émotions?. Porozmawiamy o emocjach które rządzą tym okresem i poszukamy twoich naturalnych zasobów do stawienia im czoła.

A o godzinie piętnastej « Devenir parent, aspects psychologique de la parentalité dans le parcours PMA » czyli jakie pytania warto sobie zadać i wokol jakiego obszaru zatrzymać gdy jestem w trakcie przedłużających się starań o dziecko i leczenia niepłodności.

Scroll to Top

Dołącz do naszej społeczności i zapisz się na

płodnikowy newsletter

PŁODNEWSY!

Zostaw swój adres e-mail, jeśli chcesz otrzymać wkrótce informacje o pierwszej w Polsce integracyjnej konferencji wspierania płodności Fertility Summer Flow.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Joanna Kot. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.